| mateiciprian a întrebat:

Ma puteti ajuta? Oare merge o pereche de blugi rosii spre maro la un sacou rosu si o pereche de tenisi maro?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat.
Sacoul să aibă o nuanță mai închisă.
Pa, pa.

| JustDeedee a răspuns:

Mai bine schimba culoarea sacoului, un negru ar fi excelent!

| Kasia a răspuns:

Nu.pastreaza jeansii dar ia un sacou negru si tenesi negrii.
rosu ala inchis spre maro de care zici tu probabil e burgundy si nu poate fi combinat cu rosu si in niciun caz cu maro.

| Iubibilăă a răspuns:

Se poarta culorile pastelate.
O zi frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge foatre bine combinatia...:d

| Yasmin875 a răspuns:

Mda...merge

| e7d7n7 a răspuns:

Cum dracu să te îmbraci în sacou roşu? Numai dacă eşti de la circ n-o să arăţi penibil!

| mateiciprian explică (pentru e7d7n7):

Sacoul are petec negru la coate, se poarta asawinking

| e7d7n7 a răspuns (pentru mateiciprian):

Hipsterii poartă aşa, nu masculii.
Întreabă 10 oameni mai cu capul pe umeri(de pe stradă, la întâmplare) ce părere au despre îmbrăcămintea ta şi o să-ţi dai seama la ce mă refer.

| Zitronen a răspuns:

Mie mi se pare destul de asortat. Dar sacou rosu cu tenisi? Mai gandeste-te happy

| Ralucutza15 a răspuns:

Merge,nuantele sunt asemanatoarewinking Vei fii trendy

| PartyClatita a răspuns:

Hristos a inviat, da, desigur

| Mariiaaaa a răspuns:

Ar merge, dar, mai bine ti-ai lua in loc de blugii aia o pereche de blugi negri... Cred ca ar merge mai bine asa! happy Funda?

| creata13 a răspuns:

Eu zic sa pui in evidenta doar blugii.Mai bine iti iei o bluza in culoare neutra(cum ar fi :alba, crem sau neagra) ca sa nu atragi atentia intr-un mod neplacut.Gandeste-te la culori...adik...e ciudat sa vezi un om pestrada imbracat din cap pana in picioare aproape in aceeasi nuantawhistling. Sper ca te-am ajutat:*

| InteresanTT a răspuns:

Schimba sacoul rosu cu unul negru.Si renunta la tenisi big grin