| CorinaFeder a întrebat:

Mi-ati putea spune ceva idei, teme pentru o sedinta foto? Sa nu fie ceva simplu..gen o sedinta foto langa un lac sau ceva din categoria asta...sa fie ceva mai "wow", ceva mai anormal ca sa zic asa. Multumesc mult, dau funda.

3 răspunsuri:
| SkilledBloodDie a răspuns:

Pai langa un lac pe care este un bolovan mare, pe care sa te pui culcat pe el si sa iti faca poza de sus.
In padure langa un stejar cu frunzele cazute si ghindele la fel, te sprijini de copac si iti ti genunchi cu ambelele maini, piciorul drept cu un pas mai infata decat stangul
Daca vrei mai multe sa imi mai spui