| giliman a întrebat:

Vin aici cu o problema putin mai ciudata. Sunt baiat si de 2 luni de zile mi-am lasat parul sa creasca, doar in laterale il tund. Acum vine intrebarea, ce ceara de par credeti ca as putea folosi, nu ma refere la cele romanesti ( cele de 10-20 de lei maxim, foarte slabe)? Parul meu e foarte fin dupa spalare, asta fiind o problema. Ma gandeam sa aleg ceva de la American Crew sau M.Label / Reuzel etc. Niste opinii? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Cjxhhffhh a răspuns:

Încearcă cele de la Reuzel, sunt foarte bune. Folosesc si eu

2 răspunsuri:
| UserulAnonim a răspuns:

Mie imi place sa am parul fin tocmai de aceea ma spal cat de des pot fara sa imi afecteze parul. Iti sugerez sa faci la fel si nu-l lasa sa creasca exagerat de mare.

| giliman explică (pentru UserulAnonim):

La mine e cam opusul, cu cat am parul mai fin nu pot sa il aranjez, sta tot pe o parte parca ar fi foarte greu, de crescut nu il las foarte mare, cel putin nu in plete, atat de mare cat sa il pot da peste cap. Dar totusi nu ai raspuns la intrebare, care ceara de par crezi ca e mai buna?