| Jully_5616 a întrebat:

thinking salut! vreau sa stiu daca gama gerovital stop acnee este buna. nu am acnee dar imi mai apar cateva cosuri inainte de (siti voi fetele ce) si vreau sa scap de ele. vreau sa aud din experiente proprii! nu ca am auzit de la vecina. deci nu am acnee, vreo cateva, si daca arc putea sa'mi treaca intr-o saptamana. si la ce pret ar fihee hee. intreaga gama. dau fundita :*. pupiciii >big grin

4 răspunsuri:
| alfabet258 a răspuns:

E fix nimic. Cel putin eu am incercat gelul de curatare si mi s-a parut groaznic. Pentru unii stiu ca e bun dar pentru mine clar nu a fost. Plus ca am vazut si ca ar contine parfum, inca un minus. Daca vrei cu adevărat ceva bun încearcă gelul de curatare de la CeraVe, Avene sau alte firme de genul plus toner si/sau creme.

| Jully_5616 explică:

Eu am tenul mixt si e putin sensibil. ar functiona?

| crysstyna_8465 a răspuns:

Ceau! eu am folosit din gama gerovital si nu au avut nici efect, cel putin pe tenul meu

| crysstyna_8465 a răspuns:

Sincer nu prea cred...pentru ca am folosit si eu si mai cun pers care au fol si nu s-a vazut nici un rezultat...dar ai putea sa incerci poate la tenul tau e altfel