| real8849 a întrebat:

Salutare,am comandat cateva articole de pe site.ul celor de la H&M, si acolo scrie"varsta minima 18 ani",, ceea ce eu nu am inca..modul de plata era "platesti numerar la livrare"..deci le voi primii sau cand vor ajunge mi se va refuza plata spunandu.mi curierul "nu ai 18 ani".

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Cred ca le vei primi.Nu sunt ei cei care trebuie sa iti controleze varsta.Ei au pus o conditie de utilizare a site-ului pe care tu o accepti si astfel ei sunt in afara oricarei responsabilitati.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ii pasa curierului

| KamaSutra a răspuns:

O sa le primesti, curierului nu.i prea pasa

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu are treaba curierul, tu trebuie sa ai doar buletinul si banii. Atat.