| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire in legatura cu cosurile.(daca sunt) Am pe nas doua punte rosii nu sunt chiar cosuri ca nu se sparg, dar problema este ca nu dispar. Am de multa vreme! Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Te-as sfatui sa te duci la un dermatolog, sa vezi exact ce sunt si care ar fi tratamentul pentru eliminarea lor.

3 răspunsuri:
| m1sterYosS a răspuns:

Frate,ai cosuri sub piele, stai linistit ca nu patesti nimic, o sa dispara, si nu mai tot sparge cosurile ca iti cresc mai multe in loc.

| anonim_4396 explică (pentru m1sterYosS):

Le am mai bine de jumate de an. Ar fi trebuit sa dispara pana acum... Si ce sa fac sa scap de ele?

| m1sterYosS a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici vine vorba si de varsta pe care o ai, mai toti adolescentii au cosuri, dar daca e mai grav, du-te la un dermatolog, ar fi cel mai bine, el este in stare sa iti spuna cu certitudine ce se intampla cu pielea tahappy