| andreyush99 a întrebat:

Am si eu inca o problema :d. cum as putea sa scap de umflaturile de sub piele de la radacinile de par. constat k mie nu imi ies cosuri decat asa unu doua. dar in rest toate cosurile sau cum se zic la cele care ies exact la radacina firului de par de pe fata happy. ceva vreme sau tratamente naturiste. please :* dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DrMaybe a răspuns:

Salut Andreea. Incearca un extract de urzica.chiar daca suna banal i-ti recomand cu incredere o "farmacie" naturista.

| Maria9666 a răspuns:

Se numeste iritatie. incearca un exfoliant sau un burete mai dur inainte sa te epilezi/ in cazu' in care te barbieresti foloseste spuma de ras happy