| StefanutzX a întrebat:

Am o problema/dilema...Sunt baiat, in clasa a VIII-a, si in iunie am banchet...as avea nevoie de niste sfaturi de vestimentatie. Eu m-am gandit la un sacou si niste pantaloni de sftofa colorate, un papion, sau chestii de genu` asta, Dar nu prea gasesc pe internet ce imi trebuie. Daca ma`ti putea ajuta cu niste site`uri cu haine ( nu foarte scumpe) in care sa gasesc cele mentionate mai sus. Mentionez ca am 1, 83 inaltime si sunt destul de slabut.
Dau funda celui care imi da site`uri cu haine care imi sunt de foloswinking

Multumesc! :*

6 răspunsuri:
| StefanutzX explică (pentru OnuOnulică):

Onu, iti apreciez dorinta de a ajuta, dar pe okazii nu gasesc decat geci mai elegante, iar pe http://al3xandra.com/category/haine-baieti-banchet/, imi arata ca nu exista postari pentru acea cerinta;) daca mai gasesti ceva, te astept;)

| aditimus a răspuns:

Cel mai bine la banchet ori costum cu cravata si camasa ori blugi cu camasa si cravata/papion!

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Camasa cu papion

| Naturelle a răspuns:

Se poarta si tenesii la costum, asa...sa iesi din monotonie!

http://www.papioane.net/colectie/comenzi/papioane-barbati/

| StefanutzX explică:

Pai eu stiu cam cum vreau sa ma imbrac, dar vreau site`uri cu haine de acest felwinking