| Varguitas a întrebat:

Salutari, stimati oameni.
O intrebare pentru baieti mai ales, daca sunt d-astia care folosesc genul asta de produse. De cateva zile caut o pudra de corp dar mai mult pentru zona intima, fund/testicule ca sa pastreze zona uscata si fresh. Americanii ii zic ball powder dar nu am gasit pe niciun site romanesc si cele cu talc am auzit ca in combinatie cu umezeala se formeaza direct muci acolo. Tind sa transpir putin mai ales din cauza boxerilor mai stramti(nu pot purta chiloti sau lenjerie intima mai larga). Evident ca nu port cel mai prost material dar tot transpir mai ales cand e cald in camera. Idei?

Dau funda, cum se zicea prin 2010.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Apa si sapunul sunt ideale!
Spalarea zilnica este normala iar vara chiar este recomandat sa ai 2 dusuri pe zi, mai ales daca transpiri.