| ReadyForMee a întrebat:

Saluut TPU! A inceput scoala si eu imi luasem o geanta de umar care nu da randament. S-a si rupt din cauza greutatii cartilor si pe mine ma doare foarte tare umarul din cauza ei.Si imi voi lua un ghiozdan dar problema e ca nu stiu de unde.Sunt din Craiova daca cineva stie de unde pot lua si ceva in jur de 100 ron sau 150 de roni ca doar nu exagerez sa dau 200 roni pe el e prea de tot! Multumesc anticipat si dau funda!

4 răspunsuri:
| inginer a răspuns:

Daca aveti Carrefour, se gasesc acolo rusacele - ghozdane marca Lamonza, care sunt foarte comode si rezistente. Eu am dat pe al meu 50 de lei si l-am carat si pe munte, burdusit cu mancare.

| hayley a răspuns:

Depinde ce vrei... daca vrei fite exista si la nike da nu stiu exact cat costa. Exista ssi in Carrefour de la " Lamonza" sau altele. Gasesti si stil sweet si sport si tot ce vrei happy + ca cost potzin

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Pai in supermarketuri sunt, la mall, si vezi si uh ce magazine mai aveti pe acollo

| Mariiia a răspuns:

Incearca ghiozdanele Daniel Ray. Le gasesti in Carrefour. Sigur este Carrefour si in Craiova. Daca nu, comanda pe net. Mie imi plac foarte mult. Am pe roz thinking Si is comode