| Izomer a întrebat:

Saptamana asta vreau sa merg la piscina. Cum ma pot epila in zona inghinala cu lama fara sa ramana urme? Sau ce fel de epilare recomandati?

2 răspunsuri:
| OchisorVisator a răspuns:

Nu iti recomand lama in zone atat de sensibile, fiindca te poti taia sau firele pot inceapa sa creasca pe sub piele si sa faca bube. In plus, daca ai mai folosit lama, stii ce swntiment iti lasa cand incepe sa-ti creasca parul. Chiar vrei asa ceva in zona aceea? Iti recomand epilarea la un salon. Tine mai mult timp si nu lasa senzatii neplacute.

| AndreeaHawkins a răspuns:

Eu zic sa mergi sa te epilezi la salon cu ceara. Asa nu vor rămâne urme si nici sa arate inestetic