| cameleonii a întrebat:

Se gasesc demachiante. lotiuni tonice si creme hidratante(pentru fata bineinteles) la farmacii in Pitesti? funditalove struck

Răspuns Câştigător
| laura_8904 a răspuns:

Sal in centru e o parfumerie si gasesti tot ce te intereseaza(de la teatru mergi pe partea cealalta langa da si nu)

4 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Poti sa iti comanzi lotiune tonica si creme hidratante naturale de pe net uite aici http://www.atshopping.ro/category.php?id_category=4

| Mony_4137 a răspuns:

Nu sunt din Pitesti, dar eu stiu ca se gasesc la orice farmacie. Eu zic sa mergi tu sa intrebi direct la farmacie, pentru ca asa o sa stii cum se zice - incercarea moarte n'are-big grin

| xibalba a răspuns:

Cameleonii, da, parfumeria e vis-a-vis de fantana, in cladirea aia mai sunt o farmacie, o banca si magazinul de bijuterii Da si Nu.

| cameleonii explică:

Buna Laura!
Acolo langa banca aia?