| alle96 a întrebat:

:*:*! Se mai poarta cumva cizme de cauciuc burberry? as vrea sa'mi cumpar!

6 răspunsuri:
| Fantomica a răspuns:

Da, inca sunt foarte la moda cizmele de genul asta. Eu zic sa le cumperi;)

http://fantomica.blogspot.com

| CCarmencita a răspuns:

Sunt frumoase si daca te simti bine in ele... de ce nu? Este adevarat ca nu merg pe orice vreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti plac si te simti bine in ele eu zis sa iti cumperi.

| MasterYoda a răspuns:

Se poarta, dar numai daca ai de sapat santuri.

| qew12 a răspuns:

Daca tie-ti plac se poarta. De ce vrei sa fii ca turma? Iesi din ea si imbraca-te cum iti place, traieste in felul tau. Deci du-te si ia-ti cizmelehappy

| Steffanie a răspuns:

Eu n-as purta cizme de caiciuc. Mie mi se par urate...oh go on. Fa cum vrei mai bine cumparati UGG-uri. sau bocanci colorati ca se poarta:*. FUnda? puppy dog eyes