| Vboi00 a întrebat:

Sper ca am nimerit categoria. Salut TPU. Am un fel de urgenta. Eu sunt la liceu economic si am facut o firma de exercitiu cu o ceainarie ce are specific indian, iar noi zilele astea trebuie sa facem poze pentru firma imbracati in ceva indian sau ceva asemanator, iar eu nu am cu ce sa ma imbrac. Ma intrebam daca imi puteti da idei de "imbracaminte" pe care as putea sa o fac in casa, gen sa fac din niste lenjerii sau ceva de genul. Pliz am nevoie de ingeniozitatea voastra straight face

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu ce ceri tu aici e cam mare complicatura :/
Tot ce pot sa-ti dau sunt niste poze cu haine de indieni dar nu prea cred ca are vreun roman prin casa asa ceva: https://www.google.ro/......ps?/search