| radu a întrebat:

Stie cineva cum pot obtine un par drept in afara de placa. eventual vreau si un nume de sampon / balsam pentru par drept. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| :X pinky love you :X a răspuns:

Sincer... daca esti baiat ai putea sa te tunzi. dar ai putea de asemenea cand faci baie sa te piepteni cu peria pana il indrepti si cand te usuci pe par faci la fel big grin...desi cred ca mai indicata ar fi placa. si pe langa ea sa folosesti niste solutii acre s anul arda parulbig grin sper ca ti-am fost de folos

1 răspuns:
| ursuletzdiana a răspuns:

Pai am avut o prietena care se confrunta cu aceeasi problema si s-a tuns la chelie si a reusit! acum parul ei este mai drept insa nu perfect! sper sa te fi ajutat! bafta