| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva o dieta rapida cam in o saptamina.
URGRNT. PLEASE. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| catalinaeu a răspuns:

Fa mult sport minim 30 min. in fiecare zi. Lasa-te de dulciurim prajeli chestii nesanoatoase si nu mai manca dupa ora 6... + multe fructe si legume +sucuri naturale

10 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

LUNI - cartofi fierti + putina sare (mancati de cite ori va e foame, cit puteti, fara restrictii)

MARTI - muschi de vita fiert ( e mai moale)

MIERCURI - toata ziua numai grepfruit (alb sau rosu)

JOI - iaurt (orice fel, dar daca e dietetic, mai bine)

VINERI - peste fript sau fiert (eu am facut pastrav)

SAMBATA - iaurt + 2 oua fierte (iaurt cit vreti)

DUMINICA - carne de pui fiarta (fara piele bineteles)

| VadTot a răspuns:

Nu Exista asa ceva! Doar mituri! Pentru oameni naivi si disperati!
Daca Vrei sa ai o viata sanatoasa Renunta la toate procariile de prin comert care sunt pline de Chimicale!
Multa miscare Si o gandire pozitiva!

| piTiCcu a răspuns:

Fructe,legume,mult sport alergat prin parc si o alimentatie cu vitamine.Bye,bye.

| Diavolcata a răspuns:

Da fructe si legume proaspete happyPutina gimnastica si gata. Succes!

| e7d7n7 a răspuns:

Ce întrebare idioată.
Învaţă bă să formulezi o întrebare, faci caterincă de limba română?

| serenavand a răspuns (pentru e7d7n7):

Nu-s din Romania, sunt din republica moldova

| maryan1997 a răspuns:

Multe fructe legume si sport.sa ai 3 mese principale si 2 gustari.dar eu ati recomand sa intrebi un nutritionist! Succes

| adelinna21 a răspuns:

Eu zici sa incerci dieta Duckan in combinatie cu sportul

| Anonim1989077656477 a răspuns:

Pai,in general mult sport(dans,alergat,volei,datul pe role, etc), mancat multe legume, fructe, putine dulciuri(adica vreo 3 bomboane sau 1 ciocolata sau chiar o prajiturica). Apropo, fara grasimi si prajeli, nu sunt tocmai sanatoase

| jwatson a răspuns:

Daca crezi ca intr-o saptamana poti slabi semnificativ esti foarte naiva.