| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva o solutie pentru ingrasarea parului?

Răspuns Câştigător
| adika a răspuns:

Da, fie o masca de bere cu miere lasata sa actioneze 30 min pe parul uscat, fie:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

4 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Se pare ca nu exista solutie. Daca ai scalpul gras nu ai ce sa'i faci practic. Trebuie tratat ca atare, adica spalat cand este cazul. in niciun caz sa nu te iei dupa vorbele care spun sa'l lasi cat mai mult nespalat ca apoi nu se mai ingrasa pentru ca sunt prostii.lipsite de rezultat. Cat de des te speli?

| Fifylici a răspuns:

Da cea mai simpla eficienta si la'ndemana metoda:ia niste untura si dati pe cap apoi o sa ai un par matasos si lucios
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este casant? seara ulei de masline frectionat si lasat toata noaptea, a doua z spalat, se repeta de doua ori pe saptamana pana ajungeti la concluzia ca este ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miss D, da 2-3 ori pe saptamana.