| Lazarescu_María_2001 a întrebat:

Stie cineva un salon de piercing in Suceava dar nu boloo tattoo ca face doar in buric si eu vreau in nas?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Mergi la nea Vasile în piață la Verești! La târgul de duminică!
Știu că pune la purcei! Poate îl convingi să-ți pună și ție!

| Superior a răspuns:

Inculta.

| Mihai_Vlad_1998 a răspuns (pentru Superior):

Tu-ti rasa ta de om preistoric..pe ce lume trăiești mai omule? Vreau sa te anunț ca esti in secolul XXI...si ca sa judeci tu un om pentru ce vrea sa facă cu, corpul da dovada de o educație sub nivelul oceanului.