| 16Jones a întrebat:

Stie cineva vreun site (gen ebay sau aliexpress) de unde cumpara in bani cash?
Vreau sa iau niste Kylie Jenner lip kit fakes pentru Youtube si nu sunt de acord sa platesc cu cardul.

Răspuns Apreciat de Editori
| anamariarot a răspuns:

Din păcate, plata cu cardul e singura opțiune. Despre aliexpress nu știu să-ți spun prea multe, însă pe ebay poți vedea calificativele vânzătorilor, adică să vezi dacă sunt serioși și nu ar trebui să-ți faci probleme.
Am văzut multe fake-uri și la noi, unele la prețuri exorbitante, chiar aproape de prețul celor originale, însă nu merită să dai atâția bani când poți cumpăra de la chinezi cu prețuri mult mai mici.
Poți intra pe grupul Vânzare/cumparare produse de make-up de pe Facebook; chiar azi a postat cineva niște fake-uri de la Kylie.

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Banuiesc că prin "a plati cu cash" te referi la a plăti la primirea coletului. Din păcate niciun site din străinătate nu-ți va livra cu plata ramburs. Riscurile pentru ei sunt prea mari.

Răspuns utilizator avertizat