| TiTanS a întrebat:

Stiti cum se scapa de alunite? merge metoda cu crema de galbenele sau tinctura de rostopasca?

8 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Cu crema de galbenele mama a scapat de cineva, dar nu stiu daca are efecte secundare(nu cred) si daca are, nu stiu care sunt acesteahappy
funda?

| BeHappyForMe a răspuns:

Doar cu laser poti in spital alfel nu exista nici o metoda de a scapa de ele sa nu umbli la ele adica sa le zgarmi tai fire de par ca poti avea probleme dupa aceea.

| RoXyRaLu a răspuns:

Citeste tot acest site: http://www.scapa-de-negi-alunite.eu/

| biank_2628 a răspuns:

Am citit intr-o revista ca otetul e mere este foarte benefic pentru alunite

| vioreld a răspuns:

Dintotdeauna s-a recomandat la alunite sa nu se umble. Chiar si operatiile cu lasere au o reusita de doar 52%.
Daca umblii la alunite risti ca pe viitor sa capeti noi boli sau chiar cancer.
Lasa asa cum le-a lasat Dumnezeu. Eu am o cunostinta care a facut cancer ca a vrut sa scape de alunite. Nu iti recomand sa faci asa ceva. Acum decizia iti apartine, eu sper ca am fost destul de relevant cu raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum, se vor duce, se mai duce pigmentul lor.
Si ele se scot doar daca este necesar, nu ca pe tine te deranjeaza.

| FloriiDirectioner a răspuns:

Nu poti scapa de ele! Acestea sunt semne din nastere.De ce ai vrea sa te scapi de ele.Multi care au incercat au facut cancer de piele!
E frumos sa vezi un om ca are multe alunite.Il scoate in evidenta.

| TheLastHuman a răspuns:

Si eu am una de care vreau sa scap, e mica dar ma enerveaza ca e pe gat sad... si ma costa 250 lei sa scap de ea dar faza e ca nu-s impacat cu ideea ca ar bine sa fac asta sad.