| Kavi a întrebat:

Stiti si voi un loc in Constanta unde pot sa imi pun un cercel in urechea stanga?

4 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Vrei si tu sa fi cocalar pe langa ceilalti?
Pai ai putea intreba de la un magazin de unde se cumpara astfel de prostii.

| ΔH a răspuns:

Bine, atunci spune-mi de ce vrei cercel?
Sa pari mai smecher?
Pai aia care se cred, si vor sa para mai smecheri sunt in cocalari impreuna cu aia cu comportament de manelisti.

| Kavi explică:

Nu o gaura in ureche te face cocalar, ci comportamentul.

| Kavi explică:

Pot fi si rocker si sa imi pun cercel.Depinde de cercel modelu lui si cum sunt imbracat si comportmentul in primul rand asa ca nu o s par smekerul lui salam.