| ARF a întrebat:

Stiti vreun leac/balsam pentru. varfurile despicate?

Dau funda; x

Răspuns Câştigător
| hanayonna a răspuns:

Poti intreba la hofigal de o masca de par sau poti sa aplici ulei de masline pe varfurile despicate sa astepti cam 10-15 min dupa care sa te speli pe cap.

| ARF explică (pentru hanayonna):

Multumeesc :*

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Stiu ca nu iti prea place dar varfurile odata despicate nu le mai lipesti la loc. Poti incerca orice tratamente care promit marea cu sarea dar nu o sa functioneze decat temporar.
Trebuie taiate pentu ca ele o sa continue sa se despice si apoi o sa trebuieasca sa tai foarte mult din el.

| mona a răspuns:

Foarfeca,varfurile trebuie taiate periodic

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Varfurile despicate nu se mai pot reface.
Mai bine le tai.
Oricum este recomandat sa tai varfurile periodic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie taiate. nu te chinui cu nici un tratament ca oricum nu va functiona. mai bine le tunzi si apoi te ocupi sa il pastrezi frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa, dar sa nu mai spui la nimeni : foarfeca. Nici un produs nu o sa-ti lipeasca parul decat picatura.

| Iunona a răspuns:

L`oreal intense care.

| Anutza_Munny_1995 a răspuns:

Tunde-te mai bine