| KurseMarkSasuke a întrebat:

Sunt baiat am 15 ani si nu mi am mai luat niciodata mustata pana acum?
Daca o iau cu lama o sa imi creasca mare? Fiindca nu vreau sa fie mare
Daca ma iau cu ceara are ceva?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

O să îți crească mai repede după ce o iei cu lama. Dacă nu e atât de mare, nu văd de ce să o iei, dar dacă chiar nu o suporți ia-ți-o.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca o razi acum sau peste 2 luni sau peste 3 ani tot o sa iti creasca toata viata asa ca nu ai de ales. Daca nu iti place cum arata radeo cu lama si gata

| n0matterman a răspuns:

Nu creste mai repede daca o iei cu lama, este un simplu mit prostesc ce a fost demontat de diverse studii. Foloseste lama.