| anonim_4396 a întrebat:

Sunt bune produsele de la sebium mi-a recomandat medicul dermatolog si sunt scumpe?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Anonima5! Produsele din gama Bioderma Sebium sunt foarte bune însă va trebui să ai grijă pentru ce cremă optezi, dacă nu o alegi corect, aceasta va îngrășa tenul.
Prețurile produselor nu sunt tocmai mici, îți poți face o idee uitându-te aici http://www.webfarm.ro/cosmetice-femei/bioderma/bioderma-sebium.html
Înainte de a-ți achiziționa produsele, stabilește cu exactitate ce tip de ten ai și cumpără-le din farmacii unde poți cere informații suplimentare.
O zi cu zâmbet să ai!