| XAndreeaAndreeaX a întrebat:

Sunt foarte curioasa ce sutiene le plac baietilor ( evident stiu ca le plac fara ), dar va rog respectati intrebarea.

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cele comestibile laughing)) :v
in general nu prea ma atrage sutienul unei fete, adica sunt acelea foarte placute la atingere si lucioase, dar nu imi plac pentru ca par prea artificiale si mai sunt cele din dantela care par de la departare uzate laughing) cred ca ma atrag cele mai sportive, cred, dar pentru mine o fata arata super intr-un tricou alb mai largut care sa-i scoata in evidenta sanii(cu sutien sau fara big grin)
Singurul lucru care ma face sa intorc capul instant e o pereche de pantaloni scurti, preferabil jeans
Tu ce fel de sutien porti? big grin

| XAndreeaAndreeaX explică (pentru Th3AbSinTh3):

Am de toate, de la cele de 5 lei din piata pana la jolidon.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cele care acopera cat mai putin.

| XAndreeaAndreeaX explică (pentru darrio2007):

Mie ca fata imi place cel panza de paianjan ( sunt f sexy si putin transparente http://www.asos.com/......oduct.aspx ), dar astept pareri

| kiri11 a răspuns:

Cred ca cele stilate - contur simplu dar in acelasi timp dand o forma perfecta. Si barbatilor putin le pasa daca femeile poarta sutien. Asta inseamna ca singura trebuie sa-ti alegi sutienele cum fac majoritatea femeilor din pacate.

| AndreiMihaiLNM a răspuns:

Cele cat mai usor de dat jos si cu dantela la spate!

| Thedarangelk a răspuns:

Mie personal imi plac cele cu push-up si de culoare roz. FUNDA plz