| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

Stiu ca este cam prosteasca intrebarea, dar sunt curioasa de parerea baietilor/barbatilor. Credeti ca un fost iubit poata sa duca dorul partidelor de amor scu tine sau sa ii vina in minte desi acum este in alta relatie?

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă are o altă relație atunci e clar că nu îi stă gândul la tine.

| SG1995 a răspuns:

Da, categoric, mai ales dacă ești bună la pat, deși la fel depinde în timp ce duce dorul nopților de amor, poate să nu te suporte ca personalitate, adică gen să vrea să ți -o tragă, dar să nu vrea să aibă afaceri cu personalitatea ta.

| alina2k18 a răspuns:

Nu sunt baiat, dar daca a dat de alta pixxxda il mai doare in pl de tine laughing si partidele talewinking

| SG1995 a răspuns (pentru alina2k18):

S-o crezi tu, poate de ea, da, dar sunt cazuri de foști iubiți care nu-și suportă fosta, dar tot mai cred că e o partidă bună.

| Plato a răspuns:

Doar daca e superficial.

| llleo a răspuns:

Categoric. E valabil și pentru fete.

| Gofigi a răspuns:

Da