| deeaxoxo a întrebat:

TPU. Am peste 2 saptamani banchet si vreau sa`mi creasca unghiile mai repede fiindca eu le am mai mici. Ce pot face? Dar nu vreau sa cumpar nimic de la farmacie. Ceva care se poate face in casa. Pls. :* funda love struck

Răspuns Câştigător
| Valisha a răspuns:

Tine`le un timp in ulei cald de floarea soarelui, sau le poti da cu vitamina D uleioasa.

Sper sa te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| cristinacrissss a răspuns:

Ungele cu ulei de ricin. E foarte bun pentru cresterea unghiilor si a parului de asemeneabig grin Si in niciun caz zeama de lamaielaughing

| Smile94 a răspuns:

Incearca sa tii unghiile in apa calda cu zeama de lamaie