| BountyLoverXD a întrebat:

TPU! Cand eram mica meream des la ceva strand foarte ieftin, un strand cam gretos unde merg doar batranii (nu stiu de ce imi placea acolo, acum nu mai merg acolo deloc), si cred ca de acolo am doua pete pe picioare, una mai alba, si alta inchisa la culoare, si arata chiar rau, am fost mai demuuult la medic si mi-a recomandat ceva crema, dar fara efect, ce sa fac sa scap de pete?

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pentu pata mai inchisa poti merge la farmacie sa iti cumperi o crema pentu depigmentare iar pentu cea mai deschisa o crema pentu pigmentare.

| pisicutzzza a răspuns:

Nu cred ca noi te putem ajuta cu ceva.Pana la urma doctorul e mai bun decat de la noi. Poate e de la soare....eu zi sa continui reteta doctorului