| NoName_9844 a întrebat:

Unde as putea gasi (pe net) lentile de contact colorate (de vedere) un verde intens, care sa se vada pe niste ochi caprui mai inchisi? Cu port lunar.3 luni macar.

fundita! :*

2 răspunsuri:
| RamiFlore a răspuns:

Un prieten de-al meu vinde lentile colorate la preturi foarte ieftine.Au in jur de 30 purtari, altele mai mult, depinde. Dispune de o gama foarte variata de culori.De la cele naturale ale ochiului pana la lentile de club, fluorescente, lentile "ochi de pisica","zombi".
Mi-am luat si eu de 2 ori de la el.Sa nu crezi ca e teapahappy
Id este:catalintalent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://lens.ro/? gclid=CMe_26W_sKcCFdHwzAodmAHYBw