| bombonica22 a întrebat:

Va plac hainele de la ZARA ? respectiv Bershka ? Motivati de ce va plac / nu va plac , si ce produse va-ti luat recent .Fundi :*

Răspuns Câştigător
| MiSSyoUNow a răspuns:

Mia imi plac hainele de la zara.sunt mereu la moda si nu sunt foarte scumpe. oricine ar trebui sa aiba in garderoba macar o piesa de vestimentatie de la zara. ultima oara mi-am luat o pereche de blugi cu turul lasat si o vesta de blugi.toate fetele de la mine din clasa au spus ca sunt superbe.

1 răspuns:
| Miruna79 a răspuns:

Mie imi plac hainele de la BERSHKA... ultima data mi-am luat o pereche de pantaloni si o geanta tot de la BERSHKA...big grin