| anonimmmmm a întrebat:

Va rog frumos dati-mi un sfat:ce culoare as putea sa-mi fac parul, daca am ochii albastri-verzui, sunt alba la piele, nu exagerat de alba, dar nici nu pot sa zic ca am pielea inchisa, am fost blonda de mica pina acu un an, mi-am facut parul negru, si acum mi l-am decolorat putin si este ciocolata, si am okazia sa mi-l fac blond fara sa mi-l deteriorez tare, insa cum credeti voi ca m-ar prinde mai bine?

Răspuns Câştigător
| SRJ a răspuns:

Negru albastrui. In scari. Poate si un breton asimetric. Depinde de vrei si tu. Mie negrul imi place enorm si cred ca nu sunt singurul, iar dincolo de asta, nu e asa de agresiv cu firul de par!

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu zic, ca da. Si eu sunt blonda cu ochi albastri-verzui si pielea deschisa, si nu mi-as schimba culoarea parului, nici sa ma omori. oh go onwinking
O sa-ti stea super bine! thumbs up

| anonimmmmm explică:

Uitati-va la avatar si trageti concluzii, spuneti-mi imi sta rau cu parul asa cum sunt acum? sa-mi schimb culoarea in blond?

| cornel a răspuns:

De tine depinde daca vrei sa te faci blondahappy

cum vrei

| deeeeeeaaa a răspuns:

I brunet. day dreaming bruneta cu oki albastri smug suna bine. sau un saten inkis. mediu. ai fi superbaa :X:X. eventual iti poti te poti face un blond inkis. cu suvite negre smug rosii. etc love struck

baftaa :X pup

| SRJ a răspuns:

Momentan ai primit raspunsuri diferite.;) Mai greu sa alegi cred ca iti e. Dar pentru ca stiu cat de greu e sa alegi o schimbare cand e vorba de propriul tau look, uite ce iti ofer ca sa te decizi:
http://www.taaz.com/makeover.html - site unde iti incarci poza si iti pui ce par vrei. Plus de asta, te fardezi cum vrei tu si din start esti ready to go! Ai rezolvat si intrebarea: "Cum sa ma fardez cu noua culoare?"

Sa imi dai de stire!

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Eu ti-as sugera culori putin mai inchise saten-aramiu saten -inchis saten-rosiatic iti recomand pentru ca iti vor pune ochii in evidenta! Vei fi adorabila cu nuantele de mai sus! Gandeste-te putin esti deschisa la ten ochii verzi si blonda vei prea alba! A venit vara si o culoare putin mai inchis si nu va fi nevoie sa te bronzezi!

| ღAnamariaღ a răspuns:

Extraordinar! Din descrierea ta ai arata extraordinar! Blonda, ochi albastri-verzui ai arata thumbs up de nota 10! Asta e parerea mea si a multor altii care iti raspund!

| ღAnamariaღ a răspuns:

Ai putea sa-ti faci parul negru cu suvite blonde multe dar micute!

| Yuji a răspuns:

Lasã-l asa. mie imi place ciocolata.

| deealoveanahi a răspuns:

Roscat, dar nu unu foarte aprins, un roscat cu o tenta de saten in el.