| Aleee22 a întrebat:

Va rog frumos spuneti'mi cum pot sa fac sa imi creasca parul mai repede.

10 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Pai..cred ca nu poti pe cale naturala, ci doar folosind tot felul de solutii. Sfatul meu este sa lasi parul sa creasca singur, daca vrei sa il mai ai. happy

| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Ai putea folosi uleiul de ricin.
Se găsește la farmacie, și nu costă așa mult.

| Densis a răspuns:

Cumpara din farmacie sau Kaufland sau DM lotiunea pentru crestea parului cu petrol+ulei de ricin si vitamine.Costa 190 mii maxim.O aplici pe parul uscat, stai 3-4 ore cu ea in cap, dupa care te speli si clatesti.
Enjoy! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te sfatuiesc sa incerci si aceasta lotiune:
http://www.icosmetice.ro/......ament.html
Te pup!

| ReusxD a răspuns:

Cel mai bine, parul trebuie spalat o data sau de 2 ori pe saptamana ...cumpara-ti samponul favisan, din plafar. se vor vede rezultate inca din prima luna :* funda?

| MCG a răspuns:

Foloseste o solutie de crestere a parului, fereste scalpul de soare, etc!

| Lovee18 a răspuns:

Il ingrijesti cat se poate de bine asta insemanand spalat, pieptanat, exista unele masti pentru par, etc.

| MiihaElla a răspuns:

Http://neogenic.vichy.ro/? gclid=CNDR5fyCjrgCFcNQ3godREMAyw

| gabytzu2222 a răspuns:

Nu ai cum...