| allysor_7442 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati...as dori sa folosesc "lotiunea autobronzata pentru fata si corp Sun+Magic Tan" de la avon. Mi-ati putea spune plz daca chiar da rezultate? (funtita)

2 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Eu am folosit anul trecut acest autobronzant
si-a facut treaba dar probabil nu am procedat eu corect pentru ca "m-am bronzat" cu pete

aplica mai intai un gel de dus exfoliant sterge-te bine cu prosopul si dupa aplica autobronzant

sfatul meu este sa stai pana intra tot autobronzantul in piele ft ft bine altfel vei prinde un bronz cu pete

ai grija happy

| Flory04 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu, mi-au aparut pete