| JeJeleu a întrebat:

Va roog spuneti-mi si mie o vopsea din comert perfecta pentru un brunet inchis. Cel mai inchis brunet. Nu negru! Sa nu fie nici negru cu mai stiu eu ce reflexii. Sa fie brunet inchis. Ce vopsea sa iau? Stiu multe firme dar nu stiu care e cea mai buna. Tin sa nu mi distruga parul, sunt decolorata de 3 ori si vopsita peste cu un brunet deschis si vreau acum sa l inchid, sper ca m-am facut inteleasa. Ce firma de vopsea si ce nuanta sa iau sa fie de durata pe par si nu foarte nociva pentru el. Multumesc!

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu-ti strica părul.
Nu-ti vinde sănătatea pe frumusețe. Culorile de păr îl va afecta.

| JeJeleu explică (pentru anonimg):

Dupa cum am spus, e vopsit si revopsit e prea tarziu sa mai pot vorbi despre "a fi natural"

| anonimg a răspuns (pentru JeJeleu):

Nu este prea târziu dacă esti în perioada adolescenței. Părul are puterea sa se regenereze dacă nu îl mai sufoci colorându-l.

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

V! 1opsea de par spuma de la palette