| Orannginna a întrebat:

Vine friguuul! Eu de obicei incepand cu aceasta perioada a anului si pana la terminarea lunilor de iarna folosesc o crema hidratanta de fata si balsam de buze si le aplic in special inainte sa ies din casa, ca sa ma protejeze si sa nu mi se usuce tenul ori buzele. Imi place sa am grija de tenul meu, doar ca am tot incercat creme si balsamuri si nu prea stiu unde sa ma opresc...big grin
Deci fetelor (si nu numai), imi puteti recomanda ceva de calitate? Ceva testat. :*

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Eu te-as sfatui sa incerci o crema adaptata tipului tau de ten, incearca de exemplu crema cu vitamine alverde, este o crema doar din ingrediente naturale, care hidrateaza pielea.Pt buze, nivea mi se pare cel mai bun.pentru mi multe informatii despre produse cosmetice, frumusete, review-uri si produse de machiaj, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

4 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Depinde ce fel de ten ai. In functie de asta iti alegi dintr-o gama larga de creme de fata. Folositor ar fi sa te duci intr-o farmacie mare si sa-i zici la farmacista ce vrei si sa-ti recomande ea o crema buna happy
In legatura cu balsamuri de buze. si eu am muuulte happy Imi plac foarte mult. Am una de la Vaseline (am luat-o din strainatate, e super hidratanta), de la Nivea am de multe feluri (imi plac si sunt bune).

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Rachiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca spalatul pe fata cu sapun Dove, si aplicat din cand in cand o crema de galbenele ar fi suficient.

| thegirl a răspuns:

Eu iti recomand LOREAL Age Re Peperfect Pro Calcium Crema de zi... fata balsam big grin... e putin scumpa...dar...merita garantat!