| Tudor7654 a întrebat:

Voi cum faceti ca sa nu va ramana urme de deodorant pe haine?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu pui deodorant atat de mult, d ecat pe piele si-l intinzi cu mana, ca sa nu se mai ia pe haine. evident, te speli pe maini dupa aceea.

| Tudor7654 explică (pentru Violleta2022):

Adica pe pielea de la sub brat nu? Sa pun

| Violleta2022 a răspuns (pentru Tudor7654):

Da, acolo!
Dar pune intai camasa ori tricoul si apoi introduci pe dedesubt deodorantul si dai la subrat. Nu pui mult, doar cat sa intinzi usor pe piele si apoi cu mana, intinzi in toata zona subratului.

| Tudor7654 explică (pentru Violleta2022):

Deci asta ar insemna sa nu mai tin apasat deloc atunci cand ma dau cu deodorant, doar apas asa putin si gata, si nu tin apasat.deloc

| Violleta2022 a răspuns (pentru Tudor7654):

CE deodorant folosesti, din cel solid cu bila sau spray cu lichid?
Ideea este sa nu folosesti prea mult.
Dar, inainte sa te dai cu deodorant, te speli cu apa si sapun, ca deodorantul pus pe pielea murdara sau transpirata.

| Tudor7654 explică (pentru Violleta2022):

Spray

| aditimus a răspuns:

Folosim parfum.

| goguPatent a răspuns:

Imi cumpar numai deodorant din ala care nu lasa urme