| aaadddyyy a întrebat:

Voi cum va ingrijiti parul? si ce sa fac ca sa imi creasca mai repede? apropo: stie cineva cum sa fac sa nu mai imi creasca parul cret? :d poate pare o prostie dar am auzit ca se poatehee hee

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Bună!
1.Voi cum va ingrijiti parul?
spălându-l des şi având,, grijă"de el.
2.si ce sa fac ca sa imi creasca mai repede?
găseşti aici:
http://www.divahair.ro/......ai_repede!
3.stie cineva cum sa fac sa nu mai imi creasca parul cret? :d poate pare o prostie dar am auzit ca se poate.
nu ştiu sigur dacă se poate acest lucru.eu aş zice să încerci cu placa, dar ai grijă, căci rezultatul nu poate fi cel aşteptat.de aceea, eu spun să îţi accepţi părul aşa cum e!:)

3 răspunsuri:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sa nu mai creasca cret nu cred big grin daca asa il ai asa e. incearca samponuri.eu folosesc sunsilk e mov am sampon.balsam si masca. nu folosi placa:d eu am devenit dependenta, dar de 3 zile am renuntat la ea. folosesc ulei de ricin pentru gene [le am mici mici] pentru par. aplici la radacini si la varfuri in fiecare seara sau daca nu la 2 3 zile. dar sa aplici! se vor vedea rezultatele. uleiul de ricin se gaseste in farmacii la 5-8 lei :d o sticlutta mica.eu o sticluta o folosesesc de 2, 3
ori funda?:X

| Alexandra301 a răspuns:

Pai ca sa nu iti mai creasca cret, tunde-te chealahappy

| aaadddyyy explică (pentru Alexandra301):

Multumesc pentru idee MiraPunct insa eu am cerut raspunsuri serioase si daca nu sti ce sfaturi sa dai mai bine nu te mai bagawinking