| Messy123 a întrebat:

Vreau sa folosesc sampon pentru cai. Imi puteti spune cum se aplica ( trebuie diluat cu apa), cat sa stau cu el in cap, cat de des (pe saptamana sa il folosesc) si ce credeti ca ar trebui sa mai stiu?

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Am folosit sampon de cai. Pot sa zic ca iti miroase parul foarte bine si iti va fi mult mai puternic. Lasa-l pe par 1-2 minute si freaca bine. Nu nu e nevoie sa il diluezi cu apa eu nu am facut asta.
De doua ori daca te speli e bine. Eu dupa ce m-am spalat cu el nu mi-a mai cazut parul.
Tu din ala verde folosesti?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Caii nu se spala cu sampon!

| Liviu a răspuns:

Nu baga inseamna copii care comenteaza fara sa cunoasca.Foloseste-l ca pe un sampon normal,numai spune la nimeni, in ziua de azi gasesti gura casca peste tat( a se citi tot) ideea e ca si ai mei il foloseau.E mult mai bun, e pentru cabalinele de rasa, cat despre faptul daca iti creste coada, pune-i pe toti care au ras, sa te pupe sub coada.Crede-ma, multe lucruri se folosesc si la oameni, exemplu e o crema care se foloseste pentru caii de curse care fac inflamatii musculare, ghici ce, e buna si pentru oameni care fac intinderi musculare, dar ce sa stie ale gogu care nu se documenteaza inainte de a scrie, si scriu doar pentru a face un +1 raspuns?

| alina2k18 a răspuns:

Intreaba un cal laughing
LOL
E un sampon pentru animale, de ce te-ai spala cu asa ceva?
Doar curata scalpul foarte bine si atat, nu iti lasa parul matasos, nu trateaza probleme, nu iti creste parul mai repede.

| Bizon95 a răspuns:

Tie o sa iti placa cum miroase calul si ce par fin, lucios si pufos are
calul o sa URASCA VIATA ASTA, apoi o sa dea o balega

BA NU, STAI

am recitit intrebarea ta, vrei sa folosesti sampon pentru cai DAR NU AI SCRIS SI CA PE CAI, dupa care ai scris "cat stau cu el pe cap" asta inseamna CAPUL TAU

WOW, M-AI RUPT!
NU SUNT DESTUL DE NASPA SAMPOANELE PENTRU OAMENI
TU VREI SA ITI PUI PE CAP UNUL DE CAI?!?
GEEEZAZ AND ALL THE LONG LIST OF SAINTS

WHY?!?!?!?!?!?!?

| Ineys a răspuns (pentru Bizon95):

Ii recomanzi unul de bizon? laughing

| Bizon95 a răspuns (pentru Ineys):

rolling on the floor

| Dalmore a răspuns:

Cine te-a mințit că e o idee buna? laughing Ar trebui sa știi că e un mit.

| brokxy a răspuns:

Iti va fi parul foarte moale si va creste nu asculta ce spun cei care nu l-au folosit. Eu chiar am folosit timp de un an. Plus miroase foarte bine si daca ai par mai lung ii da volum. Eu verde am folosit

| Messy123 explică (pentru brokxy):

Da, samponul este verde, intr-un ambalaj alb. Multumesc de raspuns

| brokxy a răspuns (pentru Messy123):

Cu placere