| Sara2 a întrebat:

Vreau sa imi iau alt rimel fetelor ce-mi recomandati?

16 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Rimelurile de la maybelline sunt foarte bune. si poti gasi de mai multe feluri pentru alungire, pentru arcuire, pentru volum. etc :*

| MissCamelia a răspuns:

Orice de la rimmer, sexy curves, volume maxx, glam eyes.pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Si eu tot Super Shok zic love struck

| franceska a răspuns:

Super Shock de la Avon...si daca ai genele mai mici nu te baza ca un alt rimel iti va face genele mai lungi i-ati o foarfeca pentru alungirea lor.

| vidiuta a răspuns:

Eu iti recomand ceea ce am si eu thick & long& curly lashes de la metropolitan. Costa doar 11, 29 lei.Incearca.

| lenyia a răspuns:

Spectra lash-mascara(Avon)...alungire,arcuire si volum... 3in1happy

| anca2903 a răspuns:

Sexy Curves

| Puppet a răspuns:

Pe cele de la Miss Sporty. te sfatuiesc sa le incerci cu mare incredere...nu's deloc costisitaore si sunt si de calitatehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie`mi place Super Shok de la AVONthinking Sunt foarte multumita de elbatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avon-super shock sau astor-calligraphy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
De la Chanel, prețul este pe măsura calității, 110 ron.
Face toți banii.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avon

| gabytza1994bm a răspuns:

~Chanel Inimitable:
Dupa cum spune si numele, rimelul de pe locul intai este "inimitabil si multidimensional". Un produs despre care expertii declara ca o data ce l-ai folosit, nu ai cum sa iti doresti alt produs. Cu o singura aplicare, Chanel Inimitable iti ofera tot ce ti-a putea dori vreodata de la un rimel: lungeste, adauga volum, curbeaza, separa, este rezistent si precis datorita periutei speciale
~Lancome Hypnose Mascara:
Expertii sunt foarte incantati de acest produs. Kiley Kuchler declara ca ea are niste gene lungi, dar subtiri, iar atunci cand foloseste Lancome Hypnose Mascara, primeste foarte multe complimente.
~Dior Diorshow Mascara:
Diorshow este cel mai de succes rimel creat vreodata de casa Dior. Expertii nu mai inceteaza sa-l laude, vedetele il declara rimelul no 1, revistele il recomanda, iar make-up artistii declara in cor ca este rimelul PERFECT.

Sper sa te ajute:*

| vanessa1075 a răspuns:

Rimel Bourjois Yes to Volume No to Clamps

| iullywwjd a răspuns:

Avon