| anonim_4396 a întrebat:

In perioada 21-25 am fost foarte bolnava, aveam febra etc si nu puteam sa mananc absolut nimic pentru ca nu simteam nevoia. Acum m-am facut bine desi nu in totalitate, dar sunt slabastraight face Am slabit foarte mult si nu'mi sta bine asa. Cand m-am uitat in oglinda nu mi-a venit sa cred. Dati'mi si mie niste sfaturi cum pot sa ma ingras dar nici foarte mult, ca de obicei sunt mai slabuta dar acum sunt ca niciodata. Vreau sa revin ca inaintesad Orice sfat e bine primit! Ofer funda!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mananci bine la fiecare masa, dimineata un sandvis consistent, dupa masa felul unu si 2 si seara ceva lejer.

| andrutzika a răspuns:

Asa mi se intampla si mie dar daca mamanci vreo 2 3 zile fastfood esti ca inainte