| Alexa1234a a întrebat:

Vreau să mă tund în scări până la umăr sau putin mai lung.
Am avut breton (acum ceva timp) și acum mi se regenerează părul și în față îmi stă puful ăla urât ca un arici (sper că ați înțeles)
Întrebarea mea este dacă o să las prima parte a părului (fiind tuns în scări...) în față iar pe celălalt în leg în coadă o să se vadă bine? Să fie ca un fel de breton doar că în părti.
Lăsat desprins o să arate frumos?
Vreau părerea voastră sinceră.

Dau fundă laughing))))

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca ai scris "fund"...

| Alexa1234a explică (pentru anonim_4396):

Ba nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexa1234a):

Ai modificat vad... :/ Mdeh.

| Alexa1234a explică (pentru anonim_4396):

Îți cer scuze, am crezut că am scris „fund" în loc de „fundă"... apoi ti-am răspuns tie „ba nu"...iar după am văzut unde era greșeala.
Bine că mi-ai atras atenția happywinking