| bombonika1799 a întrebat:

Vreau sa plasez o comanda online la avone dar nu sunt reprezentant..am vazut ca poti plasa comanda sa iti vina la ce reprezentant vrei tu si o poti lua de la el..intrebarea mea este: mai platesti ceva la transport? sau cum se procedeaza?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adina7 a răspuns:

Buna! Poti vedea ultimele noutati despre produse si cadouri de la Avon pe urmatoarea pagina de facebook. Poti comanda de aici sau te poti inscrie gratuit accesand tab-ul formular de inscriere.Te astept pe pagina cu mai multe informatii sau putem vorbi in privat! https://www.facebook.com/pages/Atelierul-tau-Avon/1592428680991967