Întrebare recomandată | Ubitzik a întrebat:

Vreau si eu o ceara pentru epilat. Care este mai buna?

Răspuns Câştigător
| Lucyamaria a răspuns:

Ceara calda ramane cea mai buna! Diferenta dintre cea calda si cea rece este ca cea calda ia parul mult mai bine.
Eu te sfatuiesc ca daca nu ai timp pentru salon, poti merge intr-un supermarket si iti poti cumpara un aparat cu ceara calda pe care il bagi in priza si astepti sa se incalzeasca ceara, apoi aplici [ are instructiuni ]. Costa in jur de 100 lei.Dar gandeste ca cu el te epilezi de mai multe ori [ nu ramane decat sa iti mai cumperi benzi si ceara, sunt ieftine].
Gandeste-te ca la salon dai in jur de 40 lei, pe o sedinta.Succes! :X

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca pe cea de la Farmec

| DDoctorita a răspuns:

Veet!

| MariaHorran a răspuns:

Buna. Daca vrei cu ceara sa stii ca este 100% dureroasa. Pai ce umeda este foarte buna. Cea de la farmec, veeat. Eu iti recomand nivea
Noroc big grin