| sopranaCadaverica a întrebat:

Vreau un permanent cu bucle mari la salon. Intrebarea mea e: dupa ce aplica solutia pentru permanent si pune suvitele pe bigudiuri, mai e nevoie sa stau la caldura sub casca aceea imensa pentru par? Stiti voi care. Sau nu e nevoie?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu te prăjești la căldura aia
nici nu vreau să-mi imaginez cum o să fie șoriciu pe tine

| sopranaCadaverica explică (pentru anonim_4396):

Nu am sorici. Si daca aveam, vorbesti de parca iarna nu abia astepti sa dai iama in tihna in soriciul cu sare.
Ce sa stii tu de permanente?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Dar în șoriciul tău sigur nu așteaptă nimeni să dea iamalaughing)

chiar, e sub intelectul meu

| sopranaCadaverica explică (pentru anonim_4396):

De ce nu? sad L-ai fi vrut numai pentru tine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Păi n-auzi mă că nu-l vrea nimeni? ce sens are ce ai întrebat

| sopranaCadaverica explică (pentru anonim_4396):

Nici ce ai spus tu nu are sens pentru ca deja am zis ca nu am sorici. Asa ca...

| anonim_4396 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Ce să zici și tulaughing))