| LoOvE a întrebat:

Zeama de lamaie la ce este buna?

Sunt interesata sa stiu daca ajuta la ten, in special la albirea tenului?

Răspuns Câştigător
| alina_5456 a răspuns:

Hmm. ajuta si inca foarte bine.insa daca doresti sa folosesti trebuie cu o anumita limita 2-3 ori maxim pe saptamana deoarece are capacitatea dea usca tenul, foarte bine inalbeste fata capsunele...

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este astringentă!
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Da, bineinteles, ajuta la albirea tenului. O poti folosi cu incredere, mai ales daca ai un ten gras. Succes!

| angel22 a răspuns:

Da ajuta dar nu o folosii asa des. Tot ce e prea mult strica.