| denise_4715 a întrebat:

A-s vrea sa stiu daca este mai bine sa ma duc la stiinte sociale in loc de filologie. Vreau sa dau la drept si nu vreau sub nici-o forma un profil care are ca materie fizica si nici la matematica nu ma prea descurc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca vrei sa urmezi dreptul este bine la stiinte sociale. Numai bine!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti place matematica si fizica te duci la filologie. Acolo materiile astea se fac doar in primii doi ani, pe cand la stiinte sociale le fcai pana in a12a.

| Deeaics a răspuns:

Nu e adevarat fizica o faci pana in a xi-atongue