| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un interviu intr-un domeniu în care excelez și partea ciudata e că știam mai multe despre domeniu decât alea care m-au intervievat, a părut ca eu le iau interviu.Plus că ele abia puteau lega doua vorbe. Cert e că mi-au transmis că vor opta pentru ceva cu mai multă experiență. Mai pot aplica pe viitor sau am porțile închise la firma aia? Mă gândesc că dacă sunt tot alea și pe viitor, e clar

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"un domeniu în care excelez"

"știam mai multe despre domeniu decât alea care m-au intervievat"

"ele abia puteau lega doua vorbe"

...hmmm, ciudat: cum de nu-s "alea" care te-au intervievat șomere și tu ești cel ce cauți de lucru? Sau ai tu o părere (mult) prea bună despre tine?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

De ce ești atât de frustrata? Chiar nu înțeleg

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Au ai tu o părere (mult) prea bună despre tine?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Nu

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

"De ce ești atât de frustrata?"

ce ză zic...

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Unii au așteptări înalte, alții își așteaptă sfârșitul.Tu trebuie ca prin natura ta de femeie sa îi iei pe cei din categoria 2 și să îi îndesi peste cei din categoria 1 și nu invers. Dar poate ești prea rea

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ete fleoșc, filozofie ieftină de ora zece seara

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

1.Filosofie.2.Fie ești prea imatura fie nu ai feminitate.Nb

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic să îi lași în pace.

| Lukasssz a răspuns:

Renunta la acea firma, sunt niste incompetenti.

| RaduRobertRO a răspuns:

Eu zic sa-i eviti, vei avea mai multe probleme decat crezi chiar si daca te angajeaza.

| Lovelypeaches100 a răspuns:

Know ur worth si cauta un loc mai bun xoxo lol

| Alexia1208 a răspuns:

Dragule, dacă te respecți și îți respecți adevarata valoare lasă-i. E clar ca nu au nevoie de oameni buni in firma ci de prosti pe care sa ii conducă după bunul plac. Cine nu te apreciază la adevarata ta valoare nu are ce discuta cu tine. E clar ca acele individe erau slab pregătite și ca sa nu se facă de rahat (tu fiind un interlocutor greu pentru nivelul lor) ți-au băgat-o pe asta cu mai multă experiență. Sau poate ca dacă tu veneai in acea firma ele aveau de pierdut pentru ca nu se ridicau la nivelul tău. Capul sus ca nu e un capăt de drum. Acolo nu e locul tău.

| RalucaRalu2 a răspuns:

Daca iti doresti asa mult să sa profesezi la acea firma, eu zic ca nu te costa nimic daca mai încerci încă o dată. (Poate data viitoare vei avea noroc să fii intervievat de persoane care iti recunosc valoarea)
Însa poate nu ar trebui să iti consumi timpul și energia la o firmă care nu te apreciază la adevarata ta valoare.
Între timp mai poti incerca și la alte firme, de ce nu!?