| Leslie a întrebat:

Pareri despre Facultatea de Sociologie si Comunicare Brasov?
Am ales 3 domenii, inca ma gandesc in ce ordine sa le pun. Care este mai de viitor?
Comunicare si Relatii Publice;
Sociologie;
Resurse Umane (desi nu cred ca am medie )?
De la Fac. de Stiinte Economice tot din BV pun MK, desi clar o pun ultima caci nu excelez la mate.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Toate sunt de viitor daca vrei sa vinzi salam la alimentara.
Darrrr Resursele Umane imi suna bine, pentru simplul fapt ca orice firma care se respecta detine un departament pe domeniul asta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Socio și RU sunt inutile. Dar dacă vrei să te faci profesor sau să dai telefoane, merge.