| NicusorYo a întrebat:

Probleme la yahoo messengercryingcryingcrying
Am avut 2 probleme, un timp nu vedeam ce scriam la mess si nici ce primeamcryingcryingapoi dupa un timp cand ma logam dupa 3 secunde se inchidea messulcryingsi am dezinstalat yahoo messenger, iar acum nu se mai inchidehappy, dar problema cu scrisu a ramascryingam incercat cu start, run si scrisu ala si cautatul, si degeaba, cum il facsadUrgentcrying
Fundawinking

2 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Si la mine mi s-a intamplat asta, am incercat sa l instalez din nou si tot degeaba, am vazut ca nu merge am reinstalat windowsul din nou.Nu stau sa ma chinuiesc sa incerc sa-l repar, am instalat windowsul si gata!

| oAnna a răspuns:

Cand nu vezi ce iti scrie dai click pe casuta unde trebuia sa vezi ce iti scrie.