| NicusorYo a întrebat:

Probleme la yahoo messengercrying
Am avut 2 probleme, un timp nu vedeam ce scriam la mess si nici ce primeam, apoi dupa un timp cand ma logam dupa 3 secunde se inchidea messulcryingsi am dezinstalat yahoo messenger, iar acum nu se mai inchide, dar problema cu scrisu a ramascrying, am incercat cu start, run si scrisu ala si cautatul, si degeaba, cum il faccryingcryingcryingUrgentsad
Fundahappy

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windows-ul si mie mi s-a intamplat, si doar asa am reusit sa scap. Daca nu vrei, incearca sa-ti iei un antivirus, sau daca ai unul deja, dai sa scaneze tot pc, si vezi daca ai vreun virus
Daca nu ai, reinstalezi windows-ul, pentru ca inseamna ca a expiratwinking

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Pur si simplu e windousu vechi instaleaza-l sau cheama pe cineva sa iti pun Windousu varianta noua si daca mnu o are sa til faca pe ala vechi iar

fundita te rogbatting eyelashes

| BogdanPunct a răspuns:

Intrii in Sfae Mode (F8 cand se deschide calcul) si faci "faza aia cu RUN" si reinstalezi.dll-ulbig grin Sigur merge.big grin am patit-o si eusad